Заліз через вікно і вкрав гроші: у Львові вночі пограбували апеляційний господарський суд

У суді відмовилися від будь-яких коментарів.
Заліз через вікно і вкрав гроші: у Львові вночі пограбували апеляційний господарський суд

У Львові вночі 19 січня грабіжник пробрався у приміщення Західного апеляційного господарського суду. Він викрав гроші, які лежали в сейфі. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Журналісти з'ясували, що грабіжник розбив вікно на першому поверсі та заліз до приміщення суду. Звідти він викрав гроші, що лежали у сейфі. Наразі невідомо, яка саме сума там була.

На місці події працюють правоохоронці. У поліції зазначили, що слідчі вже відкрили кримінальне провадження. У суді коментувати інцидент відмовилися.

Варто додати, що Західний апеляційний господарський суд розташований на вулиці Личаківській, 81. Там розглядають апеляції з 5 областей України — Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької.

Нагадаємо, раніше у Києві пограбували та побили відомого журналіста Андрія Куликова.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Депутата та директора медзакладу на Львівщині затримали за $3 000 хабара за «бронь» від мобілізації Депутата та директора медзакладу на Львівщині затримали за $3 000 хабара за «бронь» від мобілізації
Директора одного з медичних об’єднань на Львівщині, який одночасно є депутатом місцевої міської ради, затримали правоохоронці за підозрою у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 3 000 доларів США
Львівський суд оштрафував п'яного водія на 51 тисячу гривень Львівський суд оштрафував п'яного водія на 51 тисячу гривень
Личаківський районний суд Львова оштрафував водія, який двічі впродовж року сідав за кермо у стані алкогольного сп'яніння. За численні випадки водіння в нетверезому стані його позбавили права керувати авто на 10 років.
У Львові судитимуть злодія, який брав кредити на інших людей У Львові судитимуть злодія, який брав кредити на інших людей
Разом зі спільниками, 33-річний мешканець Львова підробляв документи аби незаконно оформляти кредити у десятьох банках. За свої дії він може сісти у в'язницю на 12 років.
Loading...
Load next