Ми виклали усю телефонну базу Кремля у відкритий доступ, – МВС

Ми виклали усю телефонну базу Кремля у відкритий доступ, – МВС

Радник міністра МВС Вадим Денисенко розповів, що кібервійська зламали сайт Кремля. Ба більше, він закликав кожного українця телефонувати на номери, які уже виклали у мережу, пише 24 канал.

Ми продовжуємо війну з окупантом на усіх можливих фронтах. Один із них – інформаційний. Так, Вадим Денисенко закликав українців телефонувати на номери з телефонної бази Кремля.

Вадим Денисенко розповів, що спільно з кібервійськами України вдалося зробити ще одну ініціативу. Нашим вдалося зламати сайт Кремля, а також викласти у мережу всю його телефонну базу. У ній номери і керівництва, і пулу журналістів, і пулу громадських організацій. Радник підкреслює, що це величезний масив інформації.

Усі ці номери виклали у чат-боті "Власть РФ". Його і пропонують взяти на озброєння українцям для деморалізації ворога на російській стороні.

Я звертаюся до всіх українців, якщо у вас є вільна хвилина – виберіть кілька прізвищ. Подзвоніть до них, – закликав Денисенко.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

Читайте також
Apple представила iOS 27: оновлення отримає навіть семирічний iPhone Apple представила iOS 27: оновлення отримає навіть семирічний iPhone
Компанія Apple анонсувала iOS 27, яка буде сумісна з широким спектром пристроїв, включно з моделями iPhone 11. Оновлення зосереджене на швидкодії, дизайні та функціях штучного інтелекту
Google додала інструменти штучного інтелекту в Android і Chrome для людей із порушеннями зору та слуху Google додала інструменти штучного інтелекту в Android і Chrome для людей із порушеннями зору та слуху
Серед нових фунуцій — голосові описи зображень, емоційно виразні субтитри, розпізнавання тексту в PDF-файлах і зручне масштабування сторінок без спотворення макету.
Операції з картками будуть недоступні: ПриватБанк проведе технічні роботи Операції з картками будуть недоступні: ПриватБанк проведе технічні роботи
У ніч на 17 січня 2026 року ПриватБанк тимчасово призупинить роботу карткових сервісів. Причина – планові регламентні роботи процесингового центру
Loading...
Load next