Підтримка Росією рубля виснажує її військовий потенціал – Мінфін США

Підтримка Росією рубля виснажує її військовий потенціал – Мінфін США

Спроби Росії підтримати курс рубля зрештою вичерпають її ресурси для ведення війни проти України. Про це заявив в інтерв’ю CNN заступник міністра фінансів США Воллі Адейемо.

Ми працювали з нашими європейськими союзниками та партнерами, щоб спільно запровадити низку руйнівних санкцій проти російської економіки. І через це вони беруть гроші, які заробляють від продажу ресурсів за кордоном, і змушують своїх експортерів повертати свою виручку їх у Росію, і купувати рублі, – сказав Адейемо.

Він додав, що "щоразу, коли вони беруть долари чи євро, і повертають їх у Росію, чи змушують свої компанії купувати рублі, це виснажує їхні ресурси для продовження війни".

Адейемо не відповів прямо, чи повинна Європа припинити купувати газ у Росії. Але він зазначив, що Європа має "зобов’язання відключитися від російської енергетики, що вони і почали робити", посилаючись на пропозицію заборонити російське вугілля, озвучену в середу.

Наразі робота Мінфіну зосереджена на тому, щоб попередити ухилення від санкцій і переслідувати "російську військову машину", зокрема – її аерокосмічну та військову промисловість, додав Адейемо.

Для нас головне – переконатися, що ми робимо це таким чином, щоб завдати шкоди російській економіці більше, ніж нашій економіці, – наголосив він.

Нагадаємо, що Лукашенко заявив, що провів в Україні спецоперацію "зі звільнення білорусів".

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Посівна у воєнний час: аграріям спростили доступ до пального і пестицидів Посівна у воєнний час: аграріям спростили доступ до пального і пестицидів
Посівна в Україні через холодну погоду зсувається на кінець березня, а в деяких областях — навіть на першу декаду квітня. Це дасть змогу аграріям краще підготуватися до виходу в поле, повідомив Лещенко.
У випадку війни з Росією, економіка ЄС дуже постраждає, — ексглава МВФ У випадку війни з Росією, економіка ЄС дуже постраждає, — ексглава МВФ
Від зростання цін на енергоносії та продукти харчування до економічних санкцій і шкоди, завданої інвестиційній довірі, наслідки можуть бути далекосяжними, але їх важко оцінити кількісно.
Loading...
Load next