Удар рашистів по Дніпру: двоє цивільних загинули, ще двоє - поранені

У результаті удару рф по Дніпру загинуло двоє цивільних: одна - в автомобілі, одна - на автомийці. Повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов.
Наразі відомо, що загинуло мінімум дві цивільні особи: одна - в автомобілі, одна - на автомийці, що знаходиться поруч з АЗС.
Також є двоє постраждалих, - написав Філатов.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Від сьогодні, 14 квітня, Служба безпеки України розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині, поблизу українсько-російського кордону.

Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.

У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Російські окупаційні сили перебувають менш ніж за 20 кілометрів від Сум, що суттєво підвищує ризик атак місту з використанням FPV-дронів

У місті Маарат-ен-Нуман на північному заході Сирії випадково знайшли давній підземний поховальний комплекс, що, ймовірно, належить до візантійської епохи
Loading...
Load next