Убивство біля львівського вокзалу: жителю Новояворівська загрожує до 10 років ув’язнення

Убивство біля львівського вокзалу: 22-річному жителю Новояворівська загрожує до 10 років ув’язнення. За інформацією поліції, на території одного із складів на вулиці Чернівецькій між підозрюваним та 69-річним мешканцем Кіровоградщини під час розпивання спиртного виник конфлікт, що переріс у бійку. І молодик кілька разів ударив старшого по голові. Від отриманих травм потерпілий помер. А його тіло виявив працівник підприємства. Поліціянти затримали підозрюваного на одному з блок-постів, через який він намагався втекти зі Львова.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Учора, близько 23.45 до поліції надійшло повідомлення про замінування площі Двірцевої біля Головного залізничного вокзалу.

Один із молодиків раптово витягнув ніж та завдав двом бійцям декілька ударів.

У 59-річного винуватця аварії, власника авто Nissan X-Trail, після ДТП у крові виявили 1,42 проміле алкоголю. Однак, чоловік запевнив, що вжив спиртне вже після аварії, через стрес.
Рекомендовані

318-й день року (319-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 47 днів

У мережі з'явився перший тизер-трейлер довгоочікуваного сиквелу культової фешн-драми "Диявол носить Прада". Через 20 років після виходу оригінального фільму, Меріл Стріп та Енн Гетевей повертаються до своїх ролей

317-й день року (318-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 48 днів
Loading...
Load next