COVID-19 не зник: чому вакцинація важлива досі?

COVID-19 не зник: чому вакцинація важлива досі?

Ще один підступний ворог, якого ми поки що не перемогли. Ковід-19. Не можемо про нього не говорити, і не можемо про нього забути, адже він досі серед нас. Згадаймо перші місяці пандемії, яка розпочалась в Україні. Тоді, багато відчули на собі всю підступність цієї хвороби. Багато людей не пережили. І попри те, що сьогодні він вже не такий активний та небезпеку для здоровя він все ще несе.

За сотанній місяць на Львівщині активізувався перебіг ковід-19. Ми мали рівень захворювання 1250 випакдів в тиждень. За останніх тиждень ми бачимо зниження. Їх є більше 500, а от власне оцей підйом впродовж останнього місяця був таким поштовхом для того, щоб багато людей прийшли і своє щеплення зробили,- розповідає генеральна директорка Львівського обласного лабораторного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко.

Про важливість вакцинації говорить статистика.

За останні 3 тижні кількість летальних у нас становила попередній тиждень 7 випадків, перед тим їх було 10, 16. Серед всіх тих людей лише одна людина отримала одну дозу вакцини проти ковід019. Всі решта мали вік понад 65 років, мали низку хворнічних захворювань і відмовились від проведення профілактичних щеплень, - зазначає Наталія Іванченко.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У «Краківці» під час огляду авто прикордонники виявили колекцію стародруків У «Краківці» під час огляду авто прикордонники виявили колекцію стародруків
У пункті пропуску «Краківець» під час огляду авто прикордонники знайшли старовинні книги, які можуть нести культурну чи історичну цінність.
На Львівщині прикордонники викрили закарпатця, який допомагав ухилянтам виїхати за межі країни На Львівщині прикордонники викрили закарпатця, який допомагав ухилянтам виїхати за межі країни
На Львівщині «зелені берети» викрили закарпатця, який допомагав ухилянтам виїхати за межі країни
Loading...
Load next