В Україні відзначають день психолога

В Україні відзначають день психолога

Всеукраїнський день психолога вже традиційно відзначається 23 квітня.

Психологія – це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Наукова психологія постійно розвивається і є система теоретичних, експериментальних і методичних властивостей пізнання. Дослідження психічних явищ є фундаментальною основою сучасної психології, пише «Ділова мова».

Іноді говорать, що психологія – це наука про душу, але в матеріалістичному розумінні з неї виключено дослідження самої душі, так як це поняття ніяк не вкладається в чіткі прагматичні рамки матеріалістичного світогляду. Однак психологія, як наука і не прагне зайняти духовну нішу людської культури. Її доля – це пошук закономірностей і особливостей виникнення, формування і розвитку психічних процесів і психологічних станів людини, властивостей його психіки та поведінкових характерів. Прагнення людини підмінити властиву йому духовність психологічними доктринами, як правило може привести його у глухий кут, проте якщо не змішувати ці два поняття, то наука психологія може виявитися вельми корисна. На практиці в багатьох областях людської життєдіяльності вже давно застосовуються численні напрацювання і спостереження, які стали доступні завдяки науці психології. Психологія вносить значний внесок у розвиток і життя сучасного суспільства.

У професійне свято «День психолога» ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших шанованих і завжди корисних психологів і бажаємо їм та їхнім пацієнтам міцного здоров’я і простого людського щастя - частіше бути в колі люблячої родини і радіти життю, тому що воно, як відомо, прекрасне!

Нагадаємо, На Закарпатті 11 чоловіків намагались незаконно перетнути кордон

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
"Мені стало дуже страшно, але я нічого не могла вдіяти": історії жінок, які зіштовхнулися з харасментом "Мені стало дуже страшно, але я нічого не могла вдіяти": історії жінок, які зіштовхнулися з харасментом
Минулорічне опитування від Фонду народонаселення ООН в Україні свідчить, що 42% українок зазнали стріт-харасменту. Зазвичай жінки побоюються говорити про сексуальні домагання у публічних місцях. Вони бояться осуду, або звинувачень: "Сама винна". Проте психологи закликають жертв говорити про такий прикрий досвід, аби своїми прикладами та історіями інші змогли захистити та вберегти себе від насильників. Ми зібрали історії декількох дівчат, які стали жертвами таких домагань. Що робити в таких ситуаціях та як вберегти себе – читайте далі.
У Мін’юсті пояснили як отримати паспорт старого зразка замість ID-картки
Відмовлятись від паспорта нового зразку можна лише через релігійні переконання
Які країни відкриті для українських туристів
Міністерство закордонних справ України назвало нові напрямки. Зараз до списку 104 дозволених 104 країни додались 9 нових.
Loading...
Load next