Вибухи військових об'єктів у Криму ніяк не порушують умов зернової угоди – ГУР
![Вибухи військових об'єктів у Криму ніяк не порушують умов зернової угоди – ГУР](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/news/2023/04/26/904347021.jpg)
Представник ГУР МО України Андрій Юсов заявив, що вибухи на військових об’єктах рф у тимчасово окупованому Криму жодним чином не порушують умов зернової угоди.
Про це він заявив, коментуючи пропагандистські випади міноборони московії на адресу України.
За словами Юсова, нещодавні звинувачення у нібито атаці на цивільну інфраструктуру та погрози держави-агресорки заморозити зернову угоду – брехлива маніпуляція з боку росії.
Україна дотримується міжнародних зобов'язань, в тому числі виконує всі зобов'язання, які стосується зернового коридору. Останні події в Криму стосувались тільки військових об'єктів і жодним чином не пов'язані з зерновою угодою, яка передбачає українські порти і цивільні порти, коли мова йде про підконтрольну Україні територію, – зазначив він.
Нагадаємо, Пенсійні виплати на Львіщині: за квітень спрямовано 3,2 млрд грн
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
![Зеленський оцінив перспективи повернення окупованих територій](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2025/02/10/3.jpg)
![Ізраїль наніс чисельних ударів по Сирії, включно зі столицею Дамаском](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2024/12/10/ap18104517414316-1-640x400.jpg)