Оновлення проспекту Чорновола: стартує ремонт ділянки від вул. Під Дубом до вул. Хімічної

Оновлення проспекту Чорновола: стартує ремонт ділянки від вул. Під Дубом до вул. Хімічної
Наступного понеділка стартує ремонт ділянки від вул. Під Дубом до вул. Хімічної. Тролейбуси №33 не курсуватимуть

Оновлення проспекту Чорновола: наступного понеділка стартує ремонт ділянки від вул. Під Дубом до вул. Хімічної.

Йдеться про фрезерування пошкодженого шару дорожнього покриття, окремі ділянки горловин 14 оглядових каналізаційних колодязів, подекуди замінять люки. Також влаштовуватимуть бордюри, нове асфальтне покриття та нанесуть дорожню розмітку.

Тож упродовж 5 днів тролейбуси №33 не курсуватимуть. Водночас цілком дорогу не перекриватимуть, - запевнили в мерії. Роботи виконуватимуть почергово на смугах.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У Львові відкрили для проїзду вулицю Хмельницького та частину Бандери У Львові відкрили для проїзду вулицю Хмельницького та частину Бандери
По завершенню цих об’єктів у місті розпочинатимуть ремонт на Мазепи та Грінченка.
Реконструкція вулиці Бандери у Львові: ділянку від вул. Чупринки відкриють до Дня Незалежності (відео) Реконструкція вулиці Бандери у Львові: ділянку від вул. Чупринки відкриють до Дня Незалежності (відео)
Влаштування верхнього покриття та облаштування велодоріжок і тротуарів: ділянку від Чупринки до Коновальця планують відкрити для проїзду до Дня Незалежності.
У Львові містянам виплатять грошову компенсацію за цілодобовий ремонт перехрестя Бандери – Городоцька (відео) У Львові містянам виплатять грошову компенсацію за цілодобовий ремонт перехрестя Бандери – Городоцька (відео)
Аби пришвидшити реконструкцію перехрестя вулицю Степана Бандери та Городоцької майстри працюватимуть навіть вночі. Однак суму компенсації за незручності наразі не повідомляють.
Loading...
Load next