Смертельна ДТП у Києві: Вища рада правосуддя відсторонила суддю Тандира (ВІДЕО)

Вища рада правосуддя відсторонила до 25 липня 2023 року суддю Макарівського районного суду Олексія Тандира від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.
Відповідне рішення оголосив голова ВРП Григорій Усик на засіданні.
Вища рада правосуддя вирішила клопотання заступника генерального прокурора Войтенка Антона Борисовича задовольнити. Тимчасово, до 25 липня 2023 року, відсторонити суддю Макарівського районного суду Київської області Тандира Олексія Віталійовича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням кримінальної відповідальності, – оголосив Усик.
Нагадаємо, Японія продаватиме США вибухівку для виробництва снарядів для України
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Від отриманих ушкоджень 56-річна жінка померла на місці, пізніше у лікарні померла 21-річна дівчина.
Рекомендовані

У мережі з'явився перший тизер-трейлер довгоочікуваного сиквелу культової фешн-драми "Диявол носить Прада". Через 20 років після виходу оригінального фільму, Меріл Стріп та Енн Гетевей повертаються до своїх ролей

317-й день року (318-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 48 днів

312-й день року (313-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 53 дні
Loading...
Load next 
