В районі грецького Александруполіса вигоріло понад 70 тисячі гектарів

Пожежа в Греції у мітсі Александруполіс стала найгіршою пожежею в історії Євросоюзу.
Про це повідомив єврокомісар з реагування на кризові ситуації Янез Ленарчич.
Пожежі в районі грецького Александруполіса, від яких вигоріли вже 73 тисячі гектарів, стали найбільшими лісовими пожежами, з якими будь-коли стикався ЄС, – зазначив Ленарчич.
Відомо, що ЄС варто посилювати спільні заходи щодо запобігання лісовим пожежам та підготовки до них, адже наступні роки можуть бути складнішими.
Нагадаємо, У Києві затримали чоловіка за феєрверк на дитмайданчику
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Узбережжя Середземного моря - Туреччини, Греції та італійських островів - палають нищівним вогнем. Зокрема, в Греції очікується подальше підвищення температури.
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю
Loading...
Load next 
