У Криму росіяни заборонили власникам маломірних суден виходити в море

Окупанти ввели заборону на вихід у море на відстань понад кілометр від порту Феодосії власникам маломірних суден та капітанам відповідних суден. Таким чином, окупанти відреагували на успішні враження об’єктів зс рф в регіоні.
Про це повідомляє Центр нацспротиву.
Крим ворог посилює "контрдиверсійні" заходи на півострові, тобто репресії проти місцевого населення. Російські окупанти збільшують кількість поліцаїв чия задача є пошук українського підпілля.
Як відомо, з початку року ворог вже утримує понад 100 мешканців півострова у підозрі у "нелояльності”.
Нагадаємо, У Полтаві затримали скандального блогера, що ображав військових
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.

Новий Nissan Tekton став однією з найгучніших прем’єр літа — компактний, але повноцінний кросовер із ціною близько 11 000 доларів, що робить його майже вдвічі доступнішим за популярний Duster.

Вчені встановили, що найвищого рівня розумових здібностей людина досягає у віці від 55 до 60 років.
Loading...
Load next 

