У Львові через реконструкцію Бандери львів'яни скаржаться на затори

У Львові через реконструкцію Бандери львів'яни скаржаться на затори
Ні ремонту, ні об’їзду – львівські керманичі погрузли у заторах, а все через перекриття магістральної вулиці. На Бандери розпочали ремонт, а водіям не запропонували альтернативи.

Ні ремонту, ні об’їзду – львівські керманичі погрузли у заторах, а все через перекриття магістральної вулиці. На Бандери розпочали ремонт, а водіям не запропонували альтернативи. Соцмережі рясніють обуренням людей.

Ще більше транспортного навантаження тепер лягло на Городоцьку, площу Святого Юра, закоркованими стали Дорошенка, Чупринки і Сахарова. Днями водіям настільки увірвався терпець, що ті рушили прямо через площу святого Юра. Відео опублікувала патрульна поліція Львівської області.

Громадські активісти мають на це пояснення: усі вулички ведуть до центру. А кільця, яке б відводило транспорт – немає.

"На вулицях Київська і Чупринки робиться щось неймовірне – транспорту і місця немає, бо єдина артерія, яка була – це Бандери й вона в поганому стані. Якщо дивитися сам проєкт, то для людей і простору – він прекрасний, але не має розуміння від міста як далі транспорт має пересуватися у Львові", - пояснює засновник ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига.

Зважаючи на погодні умови постає питання доцільності цих ремонтних робіт, адже в результаті маємо обмежений рух, затори і погану динаміку реставрації дороги.

"Логіки в діях немає. Тут є один аргумент, що до 25 жовтня треба нам розрити, але до цього числа у нас дощі. Тому такі дії не в плюс підуть тим, хто подав ідею до виборів розривати вулицю", - додав він.

Днями розкритикували найочікуваніший ремонт року і обласні обранці. А щоб владнати ситуацію із заторами, запропонували мерії організувати реверсний рух на вулицях Листопадового чину, Митрополита Андрея чи Устияновича. Та у міському управлінні транспорту кажуть: не все так однозначно.

"На сьогодні у вечірній пік вулиця Устияновича є завантажена, тому що вона вузька, також там є зупинка для тролейбусів і автобусів, через це пропускна здатність цієї вулиці є дуже низькою", - зазначив начальник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів.

Натомість у ратуші радять людям із розумінням поставитися до ремонту, набратися терпіння та по можливості уникати проблемні ділянки дороги.

"Така ситуація виникає з кожним ремонтом. Наприклад, квазікільце на Шевченка  - це традиційна історія, якої досить складно уникнути, враховуючи, що наша транспортна мережа є доволі перевантаженою, тому мешканцям варто поставитися з розумінням до цих ситуацій", - каже Орест Олеськів.

Нагадаємо, на ремонт вулицю Бандери закрили 28 вересня. Заміна дорожнього полотна, інженерних мереж та прокладання нових трамвайних колій обійдеться у майже 210 мільйонів гривень.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Loading...
Load next