"Перебувають на шляху з пекла до пекла": дружини та матері солдатів із "Азовсталі" створять організацію із захисту прав військовополонених

"Перебувають на шляху з пекла до пекла": дружини та матері солдатів із "Азовсталі" створять організацію із захисту прав військовополонених

Дружини та матері українських солдатів, які воювали у складі гарнізону Маріуполя, мають намір заснувати організацію із захисту прав українських військовополонених.

Ми хочемо створити організацію захисту прав українських військовополонених, - сказала в п'ятницю на брифінгу в Стамбулі дружина бійця "Азова" Наталія Зарицька, передає "Інтерфакс-Україна".

Ми закликатимемо весь світ, щоб положення Женевської конвенції дотримувалися, - зазначила вона.

За словами Зарицької, організація також має намір встановити контакт із солдатськими матерями Росії.

Вона також повідомила, що із їхніми чоловіками зв'язок є.

Вони перебувають на шляху з пекла до пекла, - сказала Зарицька.

Мати захисника "Азовсталі" Наталія висловила сподівання, що "Туреччина стане гарантом безпеки наших хлопців після того, як вони залишать "Азовсталь".

Ми сподіваємося, що турецька сторона буде гарантом повернення наших героїв на Батьківщину, - сказала Зарицька.

Станом на середу, Міжнародний Червоний Хрест зареєстрував сотні українських солдатів, виведених на непідконтрольну територію, зокрема тяжко поранених. Проте на заводі залишаються його захисники, точна кількість яких невідома.

Нагадаємо, раніше з’явилося відео евакуації поранених захисників Маріуполя з Азовсталі.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next