У ДТП на Львівщині загинули посадовці Державної спеціальної служби транспорту

У ДТП на Львівщині загинули посадовці Державної спеціальної служби транспорту

Внаслідок аварії загинуло четверо людей.

Про це повідомляє Державна спеціальна служба транспорту.

Під час робочого відрядження на Львівщині унаслідок ДТП загинув заступник голови Адміністрації Держспецтранслужби полковник Жигунов Віктор Михайлович, підполковник Кравець Василь Вікторович, солдат Сологуб Дмитро Григорович та громадянка Дубровська Наталія Іванівна, ‒ йдеться у повідомленні.

У відомстві висловили співчуття сім’ям загиблих. Інших деталей не повідомляється.

У ЗМІ зазначають,  що ДТП сталася на трасі Київ-Чоп у селі Сможе. Там зіткнулися вантажівка та легковик. Унаслідок аварії водій легковика та троє його пасажирів – двоє чоловіків та жінка – загинули.

Нагадаємо, Помер правлячий емір Кувейту

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На Стрийщині сталося ДТП: загинула 70-річна жінка, є травмовані На Стрийщині сталося ДТП: загинула 70-річна жінка, є травмовані
Аварія трапилася 10 липня на трасі М-30 у Жидачеві
Двоє дітей загинуло внаслідок пожежі біля Львова (відео) Двоє дітей загинуло внаслідок пожежі біля Львова (відео)
У будинку разом з бабусею перебували 6-річна дівчинка та 4-річний хлопчик. Через сильне задимлення та полум’я жінка не змогла врятувати дітей 
Loading...
Load next