Львів та 3 райони залишились у «помаранчевій» зоні небезпеки COVID-19

Львів та 3 райони залишились у «помаранчевій» зоні небезпеки COVID-19
7 серпня Державна комісія ТЕБ і НС залишила ще на 7 днів у Львові та Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському районах помаранчевий рівень епідемічної безпеки.Додамо, що у Яворівському, Жов

7 серпня Державна комісія ТЕБ і НС залишила ще на 7 днів у Львові та Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському районах помаранчевий рівень епідемічної безпеки.

Додамо, що у Яворівському, Жовківському та Кам'янка-Бузькому районах він жовтий. На решті території – зелений.

Про це свідчать дані на інтерактивній мапі рівнів епідемічної небезпеки, які встановлюють на основі таких показників, як завантаженість ліжок у лікарнях хворими на коронавірус, середньої кількості ПЛР та ІФА-тестувань, коефіцієнту виявлення нових хворих та показнику динаміки зростання кількості хворих.

Наступного разу ці рівні переглянуть у п'ятницю, 14 серпня.

Варто нагадати, що у Львівському регіоні дозволені пасажирські перевезення за умови, що пасажирів є не більше, ніж сидячих місць у транспорті. Окрім цього, усі зобов’язані бути в масці чи респіраторі під час подорожі, в тому числі водії та інший персонал, наприклад, провідники в поїздах.

Роботу всіх навчальних закладів освіти на території області також дозволено за дотримуванням таких умов, як входити в приміщення школи та пересуватися по ньому тільки в масках; також у дитячі садочки не пускати батьків, а дітям не гратися м’якими іграшками.

Якщо помаранчевий рівень небезпеки збережеться у Львові та Миколаївському, Перемишлянському і Пустомитівському районах до вересня, то в решті навчальних закладів, зокрема, в університетах та профтехучилищах буде заборонено відвідувати заняття групами більше ніж 20 людей.

До слова, за вчорашню добу лабораторні центри провели 1415 ПЛР-тестів, з них 152 виявилися позитивними. Серед щойно виявлених хворих - 64 мешканців Львова. Залишок проб у холодильнику — 1745.

Нагадаємо, що Ляшко повідомив про другу хвилю COVID-19 в Україні. Європу вже охоплює невтішний сценарій розвитку коронавірусної ситуації.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Переслідування українців в окупованому Криму: активіста засудили на 12 років за "шпигунство" Переслідування українців в окупованому Криму: активіста засудили на 12 років за "шпигунство"
Затриманий українець має проблеми зі здоров'ям. Він скаржиться на відсутність медичної допомоги в у Сімферопольському СІЗО.
Як тимчасово переміщеним особам отримати житлову субсидію Як тимчасово переміщеним особам отримати житлову субсидію
Документи на подання субсидій можна подати онлайн.
Литва профінансувала закупівлю високоточного озброєння для України Литва профінансувала закупівлю високоточного озброєння для України
Україна отримала високоточне озброєння, закуплене за кошти Литви
Loading...
Load next