У Львові патрульні виявили нетверезого водія службового авто

У Львові патрульні виявили нетверезого водія службового авто
Охоронець напідпитку."На початку зміни патрульні отримали виклик від водія, перед яким автомобіль однієї із служб охорони здійснив небезпечний маневр. Вони їхали на проблискових маячках.

Охоронець напідпитку.

"На початку зміни патрульні отримали виклик від водія, перед яким автомобіль однієї із служб охорони здійснив небезпечний маневр. Вони їхали на проблискових маячках. Громадянин проїхав за ними і побачив, що вони заїхали на заправну станцію, що на вулиці Зеленій", - повідомила патрульна поліція Львівської області.

Полійцейські на місці події перевірили підозрюваного на пристрої Drager і інформація підтвердилася. Результат - 2,6 проміле.

Інспектори повідомили про інцидент керівника охоронної компанії, він приїхав, забрав у водія зброю та відсторонив 51-річного працівника від роботи.

До слова, водія напідпитку патрульні затримали на проспекті Червоної Калини. Після перевірки на стан сп’яніння чоловік запропонував копам хабар у 200 євро, щоб уникнути покарання.

"Патрульні склали на водія протокол за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП та винесли постанову ч.1 ст.121 (Керування транспортним засобом, що має несправності зовнішніх світлових приладів) КУпАП. Тепер чоловікові загрожує ще відповідальність за ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) ККУ", - зазначається у повідомлення.

Загалом цієї ночі поліцейські склали 8 протоколів на нетверезих керманичів.

Окрім цього випадку, правоохоронні органи затримали 31-річного чоловіка, який не впорався з керуванням і в'їхав у дерево. Він мав ознаки сильного алкогольного сп'яніння.

Нагадаємо, що на Львівщині сталася потрійна ДТП неподалік села Дубина. Аварія сталась 27 липня, у понеділок близько 14:00 години, на автодорозі «Київ-Чоп».

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Покровськ під обстрілами: у місті залишаються 6 600 цивільних Покровськ під обстрілами: у місті залишаються 6 600 цивільних
Минолої доби Покровськ залишили ще 40 осіб, загалом в місті залишаються 6 600 мирних жителів
На вихідних троє львів'ян заблукали у лісі
Їх відшукали рятувальники Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України у Львівській області.В суботу, 20 березня о 02:42 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що поблизу села Труханів С
Життя нічого не вчить: у Львові патрульні затримали злочинців які неодноразово зливали бензин з авто
Вчора ввечері, до Патрульної поліції Львова, надійшло повідомлення в якому зі слів заявника, невідомі особи зливали паливо з автомобіля.
Loading...
Load next