Щорічний «Бах Маратон» розпочався у Львівській національній філармонії

Щорічний «Бах Маратон» розпочався у Львівській національній філармонії. У програмі заплановано багато цікавинок для поціновувачів творчості відомого композитора
Щорічний «Бах Маратон» розпочався у Львівській національній філармонії. У програмі виступи відомих на всю Україну музикантів, які виконуватимуть твори одного з найкращих композиторів, що не залишать байдужими слухачів.
За словами представників філармонії, це неймовірна подія на якій намагаються відійти від стереотипу про серйозного, похмурого композитора, а розкрити його широку, багаторгранну особистість.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Зловмисник скоїв 2 розбійні напади на кредитні установи у Києві.


У Львові допомагають 9-річному хлопчику, який втратив ногу через рак, але вже отримав протез та опановує ходьбу
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Вибір кота для новачка може бути складним, але є породи, які легко пристосовуються до нових умов і не потребують складного догляду.

У вівторок, 23 вересня, геомагнітна обстановка залишатиметься загалом спокійною
Loading...
Load next