Німецькі ультраправі назвали Зеленського "нелегітимним" президентом України

Керівництво парламентської фракції ультраправої "Альтернативи для Німеччини" заявило, що проігнорувало виступ Володимира Зеленського в Бундестазі, бо він – "президент війни", а Україна потребує іншого.
Про це повідомляє n-tv.
Лідери фракції "АдН" у Бундестазі Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що "відмовляються слухати спікера в камуфляжному костюмі".
Термін повноважень Зеленського закінчився. Зараз він перебуває на посаді лише як президент війни і жебрак, – додали вони, заявивши, що Україні зараз потрібен "президент миру, який готовий вести переговори".
Своєю заявою Вайдель і Хрупалла повторили російський наратив про те, що термін повноважень українського президента нібито закінчився.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Канцлерка Федеративної Республіки Німеччина Ангела Меркель у телефонній розмові запросила президента України Володимира Зеленського найближчим часом відвідати Берлін з офіційним візитом.

Лідери трьох держав звернулись до Російської Федерації із закликом відвести війська від кордону з Україною. Це політики повідомили за сьогоднішніми підсумками переговорів у Парижі.

Сьогодні, 16 квітня, Президент України Володимир Зеленський з дружиною прибув з робочим візитом до Французької Республіки.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Інцидент стався вранці 20 вересня, близько 7:30, про що повідомили на спецлінію 102

Хоча всі собаки потребують прогулянок та часу на свіжому повітрі, існують породи, які надають перевагу спокійному відпочинку вдома
Loading...
Load next