На Львівщині надзвичайники витягнули з річки авто (Відео)
У Стрийському районі, в смт Верхнє Синьовидне, надзвичайники витягнули з річки легковий автомобіль "Opel Monterey", який знесло течією під час переїзду річки.

Вчора, о 16:13 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що у смт Верхнє Синьовидне в річці Стрий знаходиться легковий автомобіль, якого знесло течією. Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області.
" Славським пошуково-рятувальним відділенням пожежно-рятувальної частини загону технічної служби ГУ ДСНС України у Львівській області за допомогою альпіністського спорядження автомобіль було зафіксовано буксирувальним тросом до лебідки вантажного автомобіля ЗІЛ-131 ", - йдеться у повідомленні.

Для рятувальної операції було залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю техніки.
Так, вже о сьомій годині вечора легковий автомобіль вдалось витягнути з річки на берег. На щастя загиблих та травмованих немає.
Читайте також

Вартість капітального ремонту переїзду через річку Стрий становить 65,5 мільйонів гривень.

У Стрийському районі у селі Козьова трапилось смертельне ДТП - через зіткнення трьох автівок на трасі "Київ-Чоп" загинуло дві людини. Рятувальникам довелось деблокувати тіла загиблих з автомобіля.

Учора близько 15 години дня на вулиці Січових Стрільців у Стрию трапилась смертельна ДТП, внаслідок якої померла 36-річна місцева мешканка.
Рекомендовані

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Упродовж січня–березня 2026 року до реєстру «Оберіг» вносилися анкетні дані неіснуючих осіб.

Обидва пілоти літака Airbus A320, що летів на висоті 11 кілометрів із 153 пасажирами на борту, одночасно заснули на 28 хвилин і відхилилися від курсу
Loading...
Load next