Вибори у Хорватії: у першому турі переміг проросійський кандидат Зоран Міланович

У першому турі президентських виборів у Хорватії 29 грудня чинний президент Зоран Міланович набрав найбільшу кількість голосів — 49,09%
У неділю, 29 грудня, у Хорватії відбувся перший тур президентських виборів. За попередніми даними, найбільше голосів здобув чинний президент Зоран Міланович, відомий своєю проросійською позицією.
Про це повідомляє Державна виборча комісія Хорватії.
Станом на 05:30 30 грудня, після обробки 100% протоколів, Міланович отримав 49,09% голосів. На другому місці опинився колишній міністр науки Драган Приморац із результатом 19,35%, а третє місце посіла незалежна кандидатка Марія Селак Распудіч, яка набрала 9,25% голосів.
Нагадаємо, У Південній Кореї подано запит на арешт колишнього президента Юн Сок Йоля
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Енді Оглз, республіканець з Палати представників США, ініціював пропозицію змін до Конституції

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем, який перебуває в нашій країні з візитом.

Президент Хорватії Зоран Міланович закликав до угоди з російською стороною, оскільки без неї нібито не може бути стабільності в Європі.
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

309-й день року (310-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 56 днів
Loading...
Load next