ЗСУ відновили контроль над позиціями поблизу одного з сіл Донеччини – DeepState

Сили оборони України повернули втрачені позиції в районі села Надіївка на Донеччині
Сили оборони України повернули втрачені позиції в районі села Надіївка Донецької області.
Про це повідомляє DeepState.
Водночас, за даними аналітиків, російські війська продовжують наступальні дії й мають певні просування на інших напрямках. Зокрема, окупанти просунулися в районах населених пунктів Западне, Кіндрашівка (Харківська область) та Тополі.
Уточнено район Олександрополя, - зазначено у повідомленні.
Нагадаємо, ДСНС попереджає про нову загрозу від російських дронів. Українців закликають бути особливо пильними через новий тип російських безпілотників, які миттєво вибухають при контакті.
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Російські війська продовжують наступальні дії на різних ділянках фронту, однак усі атаки були відбиті українською армією

Росія захопила два селища на Донеччині та одне на Харківщині, а також продовжує наступ у районі Торецька

Військові повідомили, що всі атаки успішно відбиті
Рекомендовані

У літню спеку автомобільний двигун працює з підвищеним навантаженням, особливо після швидкісної їзди чи тривалих поїздок.

Легендарний нідерландський кікбоксер Ріко Верховен і фітнес-тренерка Наомі ван Беєм офіційно повідомили про завершення своїх стосунків.

Згідно з новим дослідженням, за чотири роки, упродовж яких Росія веде війну проти свого сусіда, понад два мільйони російських та українських військових були вбиті або поранені. До того ж, навесні російська армія вперше з 2024 року почала втрачати більше території, ніж захоплювати.
Loading...
Load next