На першому турі конклаву не вдалося обрати нового Папу

Із димаря Сикстинської капели пішов чорний дим
Увечері 7 травня у Ватикані відбулося перше голосування кардиналів-виборців, які зібралися для обрання нового Папи Римського після смерті Франциска. Проте, як і очікувалося після першого туру, з димаря Сикстинської капели пішов чорний дим. Це традиційний знак того, що жоден з кандидатів не набрав необхідної більшості голосів для обрання.
Про це повідомляє Vatican News.
Перше голосування завершилося. Дим чорний, - йдеться в дописі.
За інформацією пресслужби Святого Престолу, завтра продовжать голосування.
Нагадаємо, Вибори Папи: Ватикан відключить мобільний зв’язок під час конклаву
Ростислав Шваник - pravdatutnews.com
Читайте також

У Ватикані тривають останні приготування до конклаву – виборів нового Папи Римського.

Серед найбільш вірогідних кандидатів на папський престол називають італійського та філіппінського кардиналів

Новий етап голосування запланований на вечір.
Рекомендовані

У літню спеку автомобільний двигун працює з підвищеним навантаженням, особливо після швидкісної їзди чи тривалих поїздок.

Легендарний нідерландський кікбоксер Ріко Верховен і фітнес-тренерка Наомі ван Беєм офіційно повідомили про завершення своїх стосунків.

Згідно з новим дослідженням, за чотири роки, упродовж яких Росія веде війну проти свого сусіда, понад два мільйони російських та українських військових були вбиті або поранені. До того ж, навесні російська армія вперше з 2024 року почала втрачати більше території, ніж захоплювати.
Loading...
Load next