В Україні зафіксували 835 нових випадків COVID-19
В Україні за минулу добу, 22 червня, зафіксовано 835 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема серед них дітей – 33, а медпрацівників – 25.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у місті Київ (241), Львівській (52), Донецькій (51), Черкаській (41) та Рівненській (38) областях, - повідомляє МОЗ на своїй сторінці у Facebook.
Госпіталізації потребували 419 пацієнтів з симптомами COVID-19. Від ускладнень коронавірусу, на жаль, померли 70 хворих, проте одужало за останню добу 2 292 українці.
За весь час пандемії в Україні:
- захворіло – 2 230 977 осіб;
- одужало – 2 155 261 особа;
- летальних випадків – 52 123.
Зокрема на Львівщині зафіксовано 52 нових випадки захворювання на коронавірус, з них у Львові - 34.
При цьому за увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 137 266 осіб. Померло –3640 людей. Одужали від коронавірусної інфекції – 131 587 осіб.
Читайте також

857 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 13 червня 2021 року.

В Україні зафіксовано 617 нових випадків COVID-19 станом на ранок 8 липня 2021 року.

За добу 23 червня 2021 року в Україні зафіксовано 937 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, з них дітей – 33, медпрацівників – 24.
Рекомендовані

З часом навіть найнадійніші Android-смартфони починають працювати повільніше, швидше розряджатися й створювати відчуття «застарілого» пристрою.

Зелений чай – напій, який дедалі частіше називають «ранковим щитом» для серця. Його антиоксидантні властивості допомагають зменшити окислювальний стрес і підтримати здоров’я судин.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Loading...
Load next