У Китаї зафіксували землетрус магнітудою 5,6

Епіцентр підземних поштовхів був на глибині 10 км в окрузі Лунсі
Фото: depositphotos
У китайській провінції Ганьсу зранку 27 вересня стався землетрус магнітудою 5,6.
Про це повідомили в урядовому сейсмологічному центрі КНР.
Зафіксовані підземні поштовхи сталися о 5:49 за місцевим часом на глибині 10 кілометрів в окрузі Лунсі. Епіцентр знаходився приблизно за 140 кілометрів на південний схід від міста Ланьчжоу, адміністративного центру провінції.
Внаслідок землетрусу зруйновано вісім будинків, ще понад 100 споруд зазнали різних пошкоджень. За даними китайських ЗМІ, постраждали семеро осіб.
До слова, у Каліфорнії стався землетрус: поштовхи відчули в кількох містах
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com
Читайте також

Поштовхи також відчули в Китаї

Рятувальники розчищають завали та шукають постраждалих. Кількість жертв може зрости, попереджають влада та медики
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Коти часто здаються надзвичайно спокійними тваринами, але насправді вони також можуть переживати стрес і тривогу.

Президент США Дональд Трамп заявив, що федеральним правоохоронцям не вдалося забезпечити дотримання законів в Орегоні, через що ситуація в Портленді перетворилася на "хаос і беззаконня"
Loading...
Load next