На Львівщині від штаму "Дельта" помер чоловік: він не був вакцинований

36-річний мешканець Львівщини, що не мав щеплення проти коронавірусу, помер від штаму Covid "Дельта".
У Стрийському районі на Львівщині унаслідок ускладнень COVID-19 помер чоловік, інфікований штамом "Дельта". Відомо, що він не пройшов щеплення проти вірусу.
Про це повідомила головна санітарна лікарка Львівщини Наталія Іванченко.
Вона розповіла, що померлому було всього 36 років. Його госпіталізували, коли він уже був у важкому стані. Штам "Дельта" підтвердила лабораторія Центру громадського здоров'я МОЗ.
Лікарка зазначила, що хворого одразу ж помістили у відділення реанімації та інтенсивної терапії. За життя чоловіка медики боролися 8 днів, він також був на апараті штучної вентиляції легень.
Пацієнт мав супутню патологію — цукровий діабет, тобто перебував у групі ризику і потребував вакцинації.
Читайте також

На тлі нової хвилі ковіду львів’ян закликають імунізуватися бустерною дозою.

У стаціонарі 1-го ТМО Львова перебуває 451 пацієнт з коронавірусом, 87 з них – діти.

Люди займають чергу ще з ранку, але все одно простоюють на вулиці майже годину, допоки в них зберуть біоматеріали на аналіз.
Рекомендовані

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.

Новий Nissan Tekton став однією з найгучніших прем’єр літа — компактний, але повноцінний кросовер із ціною близько 11 000 доларів, що робить його майже вдвічі доступнішим за популярний Duster.

Вчені встановили, що найвищого рівня розумових здібностей людина досягає у віці від 55 до 60 років.
Loading...
Load next