Росія масовано атакувала Харків дронами: у місті є постраждалі

Росія масовано атакувала Харків дронами: у місті є постраждалі
Найбільше ударів припало на Холодногірський район, де виникли пожежі та постраждали люди

Фото: ШІ/ілюстративне

У ніч на 10 червня російська окупаційна армія завдала масованого удару безпілотниками по Харкову. Під основною атакою опинився Холодногірський район міста, повідомили міський голова Ігор Терехов та керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За даними обласної влади, російські війська завдали по Харкову 26 ударів дронами. Внаслідок обстрілів у Холодногірському районі виникли пожежі.

Також удари зафіксували у Київському та Шевченківському районах міста.

Станом на ранок відомо про п’ятьох постраждалих. Серед них — 68-річна жінка, яка зазнала гострої реакції на стрес через атаку.

На місцях ударів працюють рятувальники та екстрені служби. Інформація щодо руйнувань уточнюється.

До слова, у Запоріжжі через ранкову атаку РФ загорівся будинок, поранена жінка.

Юрій Маркевич – pravdatutnews.com

Читайте також
Російський дрон влучив у багатоповерхівку Харкова: сталася пожежа Російський дрон влучив у багатоповерхівку Харкова: сталася пожежа
Безпілотник поцілив у житловий будинок у Шевченківському районі міста, займання вже ліквідували
Росія атакувала Одесу дронами: пошкоджені житлові будинки, постраждали жінка та двоє дітей Росія атакувала Одесу дронами: пошкоджені житлові будинки, постраждали жінка та двоє дітей
В одному з будинків повністю вигоріла квартира, на місцях ударів працюють екстрені служби
Росія атакувала Миколаїв “шахедами”: є поранені та постраждала дитина Росія атакувала Миколаїв “шахедами”: є поранені та постраждала дитина
Унаслідок нічної атаки безпілотників у місті пошкоджено приватний будинок, двох людей госпіталізували
Loading...
Load next