Сьогодні у Грузії триває судовий процес проти Міхеїла Саакашвілі

Сьогодні у Грузії триває судовий процес проти Міхеїла Саакашвілі
Судовий процес у кримінальній справі колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі відбудеться сьогодні о 13:00.

Всупереч вимозі адвокатів та самого підсудного про проведення засідання у суді, місце процесу досі невідоме, про це повідомляє Грузия Online.

За словами правозахисників, учора суд запросив переведення ув'язненого з установи, проте досі невідома позиція пенітенціарної установи. У разі згоди Пенітенціарної служби після кількох років судових розглядів Міхеїл Саакашвілі вперше зможе бути присутнім на слуханні у власній кримінальній справі.

Нагадаймо, екс-президенту Грузії Міхеїлу Саакашвілі пред'явлено звинувачення у справі щодо розгону демонстрантів у центрі Тбілісі та вторгнення в телекомпанію «Імеді» 7 листопада 2007 року, а також незаконного заволодіння майном Бадрі Патаркацишвілі.

Звинувачення висунуто за 3-ю частиною статті 333 КК Грузії (перевищення службових повноважень). Як покарання вона передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

У Грузії проти Саакашвілі відкрито чотири кримінальні справи, щодо двох із них є вироки: за перевищення службових повноважень його заочно засудили до шести років в’язниці, за злісне перевищення повноважень — до трьох років в’язниці. Також Прокуратура перерахувала справи проти Саакашвілі в Грузії й заявила, що проти нього відкрили нову справу через нібито незаконний перетин кордону (ст. 344 КК Грузії).

Анастасія Фаль - pravdatutnews.com
 

Читайте також
Саакашвілі заявив про голодування "до кінця життя" Саакашвілі заявив про голодування "до кінця життя"
До того ж Саакашвілі відмовився від пропозиції лікарів про будь-яку форму втручання у разі несвідомого стану. 
Через погіршення здоров'я: Саакашвілі сьогодні не братиме участі у судовому процесі Через погіршення здоров'я: Саакашвілі сьогодні не братиме участі у судовому процесі
Напередодні Саакашвілі також не взяв участі у судовому процесі у справі про незаконний перетин грузинського кордону.
"Ми його захищатимемо, оскільки він наш": Кулеба заявив, що Україна допомогатиме Саакашвілі "Ми його захищатимемо, оскільки він наш": Кулеба заявив, що Україна допомогатиме Саакашвілі
Україна має намір домагатися повернення арештованого в Грузії Саакашвілі в Україну, оскільки у грузинського експрезидента є українське громадянство.
Loading...
Load next