У Києві на швидкості машина врізалась в автомобіль поліції — водію стало зле (відео)

У Києві на швидкості машина врізалась в автомобіль поліції — водію стало зле (відео)
За словами очевидців, Hyundai на швидкості врізався в автомобіль поліції. Припускають, що водію Hyundai стало зле за кермом.

У Києві на вулиці Юлія Іллєнка сьогодні трапилась ДТП, внаслідок якої постраждали люди. Про це повідомляє dtp.kiev.ua. 

За інформацією очевидців, на швидкості автомобіль марки Hyundai врізався в автомобіль поліції. За їхніми словами, водію Hyundai стало зле за кермом. 

Правоохоронці допомогли лікарям транспортувати потерпілого в машину швидкої допомоги. 

Новина доповнюється.

Нагадаємо, раніше на Львівщині сталася дорожньо-транспортна пригода поблизу села Новий Милятин Золочівського району, на трасі Київ-Чоп.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Серед постраждалих є діти: у Києві перекинувся автобус "Кишинів-Москва" (фото) Серед постраждалих є діти: у Києві перекинувся автобус "Кишинів-Москва" (фото)
Попередня причина аварії: слизька дорога і помилка водія. Загалом у салоні автобуса перебували 20 людей, серед яких була також новонароджена дитина.
Жінка-водій у реанімації: внаслідок лобового зіткнення на Закарпатті загинули двоє людей (фото) Жінка-водій у реанімації: внаслідок лобового зіткнення на Закарпатті загинули двоє людей (фото)
На трасі "Київ-Чоп", між селами Іванівці та Клячаново, що на Закарпатті, зіткнулися два автомобілі марки "Volkswagen Passat". Внаслідок лобового зіткнення загинуло дві людини, ще одна у реанімації.
На Рівненщині перекинувся автобус Київ-Вроцлав: постраждало 40 пасажирів (фото) На Рівненщині перекинувся автобус Київ-Вроцлав: постраждало 40 пасажирів (фото)
Внаслідок аварії 16 людей доправили в лікарню з різними травмами. Проте, загиблих немає.
Loading...
Load next