Виправдовували агресію РФ проти України: Уряд пропонує ввести санкції проти 16 пропагандистів

Виправдовували агресію РФ проти України: Уряд пропонує ввести санкції проти 16 пропагандистів
Санкції пропонується застосувати строком на 3 роки до 6 фізичних та 10 юридичних осіб, які поширювали продукцію та інформаційний контенту з виправданням збройної агресії РФ проти України.

Уряд України пропонує ввести санкції проти шести фізичних та десяти юридичних осіб й запропонував РНБО заборонити їм в'їзд в Україну на три роки, повідомили на сайті Урядового порталу.

За поданням Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Міністерства культури та інформаційної політики, Кабінет Міністрів України схвалив та має протягом трьох днів внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), - йдеться у повідомленні Кабміну.

Відомо, що ці особи зареєстровані у восьми країнах світу та є причетними до поширення продукції та інформаційного контенту, спрямованих на виправдання збройної агресії Росії проти України.

Запропонований пакет санкцій до зазначених осіб передбачає:  

  • блокування користування майном на території нашої держави,
  • унеможливлює здійснення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України,
  • унеможливлює виведення капіталів за межі території України,
  • зупинить виконання економічних та фінансових зобов’язань,
  • припинить надання телекомунікаційних послуг і заблокує можливість використання телекомунікаційних мереж загального користування,
  • унеможливить передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності, використання відповідних інтернет-ресурсів на території України.

Дане рішення спрямоване на захист національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, - зазначили у Кабінеті міністрів.

Нагадаємо, що нещодавно Зеленський увів у дію санкції проти "злодіїв у законі" та ватажків бойовиків. До переліку потрапили очільники "ДНР" та "ЛНР" Денис Пушилін та Леонід Пасічник, а також самопроголошений прем'єр-міністр окупованого Криму Сергій Аксьонов.

 59
 
Читайте також
Повномасштабне вторгнення Росії: Зеленський оцінив можливість нападу РФ на територію України Повномасштабне вторгнення Росії: Зеленський оцінив можливість нападу РФ на територію України
Президент України Володимир Зеленський оцінив ймовірність повномасштабного вторгнення з боку Російської Федерації й заявив про те, що Україна нещодавно пережила чергову загрозу нападу Росії у квітні цього року.
"Про Донбас не говоритимуть": Кремль відреагував на можливу зустріч Путіна та Зеленського "Про Донбас не говоритимуть": Кремль відреагував на можливу зустріч Путіна та Зеленського
Володимир Зеленський заявив, що все йде до того, що зустріч із російським президентом може все ж таки відбутися. Своєю чергою у Кремлі заявили, що підтримують ініціативу Зеленського про проведення зустрічі з Володимиром Путіним.
Зеленський разом із Меркель та Макроном закликали Росію відвести свої війська від України Зеленський разом із Меркель та Макроном закликали Росію відвести свої війська від України
Лідери трьох держав звернулись до Російської Федерації із закликом відвести війська від кордону з Україною. Це політики повідомили за сьогоднішніми підсумками переговорів у Парижі.
Loading...
Load next