Никифоров вже працює: в ОП розповіли про перше завдання нового речника Зеленського

Прессекретар президент Никифоров вже почав виконувати свої обов'язки й навіть встиг отримати перше завдання на новій посаді. Невдовзі Володимир Зеленський підпише офіційний указ на призначення кандидатури Никифорова на посаду його прессекретаря, повідомив медіаконсультант Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі виданню НВ.
Зараз закінчується спеціальна юридична перевірка перед підписанням трудової угоди, як для всіх співробітників. Після цього президент призначить його [Никифорова] своїм указом, - повідомив Подоляк.
Медіаконсультант також наголосив, що Никифоров "вже працює". Зокрема, новий речник супроводжував главу держави з візитом до Литви, який відбувся 6 липня.
Нагадаємо, що ексречниця Зеленського Юлія Мендель пішла з посади наприкінці квітня цього року, яку вона обіймала майже два роки та стала радником з міжнародних комунікацій.
Також зауважимо, що до обрання на нову посаду Сергій Никифоров був ведучим новин на телеканалі "Україна 24". Зокрема, в одному зі своїх інтерв’ю колегам Никифоров повідомляв, що до переходу на український медіаринок він працював журналістом на європейському ТБ "Euronews".





