Народна депутатка написала заяву про виключення з "Голосу" на туалетному папері

Народна депутатка написала заяву про виключення з "Голосу" на туалетному папері
Сьогодні із партії «Голос» вийшло семеро депутатів.

У четвер, 29 липня народна депутатка «Голосу» Ольга Стефанишина написала свою заяву на туалетному папері. Разом із нею шестеро колег припинили членство в партії.

Більшість визначних угод заключаються на серветках, а така – хіба на туалетному папері. Прошу виключити мене з членів політичної партії «Голос». Більшість народних депутатів не братимуть участі у з'їзді партії Голос, який відбудеться сьогодні, та залишають партію, - написала депутатка. 

Стефанишина звинуватила керівництво партії в особі нардепки Кіри Рудик у створенні умов, за яких 75% партійців і місцевих депутатів не будуть на з'їзді.

З'їзд формувався, виходячи не з кількості партійців і депутатів, представлених у місцевих громадах, а за лояльністю до керівництва. Кілька місяців тому 75% партійців і більшість осередків вийшли з публічними заявами, вимагаючи від керівництва партії Кіри Рудик піти з керівних посад та обрати нове керівництво на прозорих демократичних внутрішньопартійних виборах, – зазначила вона. 

Схожу заяву, але вже на звичному папері, оприлюднила у своєму Facebook інша нардепка "Голосу" Олександра Устінова.

Finita la commedia або з'їзд Голосу сьогодні, як чергова профанація керівництва та цементування контролю Кіри Рудик над партією

Більшість народних депутатів не братимуть участі у з'їзді партії Голос та покидають партію, - написала Устінова. 

 На з’їзді політичної сили "Голос", який проігнорувала частина парламентарів, вирішили виключити зі складу партії 7 народних депутатів.

З’їзд прийняв рішення про виключення 7 колег по фракції "Голос" з партії "Голос". Це Устінова, Стефанишина, Лозинський, Юрчишин, Цабаль, Клименко, Бобровська. Про це інформує Українська правда. 

 822
 
Читайте також
Розкол у "Голосі": Железняк та керівництво партії заперечують інформацію про його звільнення Розкол у "Голосі": Железняк та керівництво партії заперечують інформацію про його звільнення
Одинадцять депутатів "Голосу" заявили, що Железняка звільнили з посади голови фракції. Однак, сам ж нардеп спростовує цю інформацію й заявив, що це "не відповідає дійсності".
Бійка між Тищенком та Леросом: нардепи прокоментували сутичку (відео) Бійка між Тищенком та Леросом: нардепи прокоментували сутичку (відео)
Тищенко заступився за честь президента, якого не можна ображати. Лерос назвав Зеленського зі "слугами" мафією.
У Верховній Раді створили об'єднання "Справедливість": партію "Голос" покинуло 11 нардепів (відео) У Верховній Раді створили об'єднання "Справедливість": партію "Голос" покинуло 11 нардепів (відео)
У "Голосі" переконують, що з повагою ставляться до рішення своїх колег, однак сподіваються, що вони продовжать працювати за програмою, з якою йшли на вибори.
Loading...
Load next