"Системний політичний тиск": Кличко прокоментував обшуки в комунальних підприємствах (відео)

"Системний політичний тиск": Кличко прокоментував обшуки в комунальних підприємствах (відео)
Віталій Кличко заявив, що обшуки в компідприємствах і КМДА є політичним тиском й заявив, що "сценарій, який зараз відпрацьовують на столичній владі, ㅡ небезпечний прецедент для всієї країни".

Мер столиці Віталій Кличко заявив про тиск на владу Києва після того, як правоохоронці оголосили про підозри п'ятьом співробітникам КМДА, а також заявив про "тиск" на владу столиці. Кличко записав відеозвернення, в якому заявив: це робиться для того, щоб "спаплюжити його репутацію".

Масові обшуки, що паралізують роботу комунальних підприємств і структурних підрозділів міської влади, і які тривають вже кілька місяців, є системним тиском. Політично мотивованим тиском на владу Києва. Ці дії спрямовані на дискредитацію столичної влади та мене особисто, - наголосив столичний мер.

Він також заявив, що постійні слідчі дії роблять неможливим втілення багатьох потрібних місту проєктів. Так він зазначив, що роботу Інспекції з паркування в Києві практично заблоковано і її необхідно відновити, щоб не допустити безладу з паркуванням.

Оформити штраф і забрати машину зі штрафмайданчика можна дуже швидко і без перешкод. Всі процедури прозорі. Наголошу: я не дам знищити свою репутацію і справу, якою займаюся багато років, - додав Кличко.

Окрім цього Віталій Кличко переконаний, що таким чином створюються підґрунтя, щоб усунути його з посади мера та призначити "зальотного ставленика, а не того, кого обрали кияни".

 462
 
Читайте також
Кличко передав закон про столицю на оцінку Венеціанці й Раді Європи Кличко передав закон про столицю на оцінку Венеціанці й Раді Європи
Столичний мер попросив перевірити закон на відповідність європейським принципам самоврядування.
У Києві знесли історичну садибу 19-го століття (відео) У Києві знесли історичну садибу 19-го століття (відео)
На місці садиби начебто хочуть побудувати торговельно-розважальний центр.
"Політичне протистояння між президентом та мером столиці": Зеленський та Кличко вперше за рік зустрілися на Банковій "Політичне протистояння між президентом та мером столиці": Зеленський та Кличко вперше за рік зустрілися на Банковій
На зустрічі також був присутній міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, який нібито може очолити Київську міську державну адміністрацію
Loading...
Load next