У Польщі готуються до провокацій Росії під час військових навчань "Захід-2021"

У Польщі готуються до провокацій Росії під час військових навчань "Захід-2021"
У Міністерстві національної оборони Польщі зауважили, що агресія Кремля проти України також почалася з військових маневрів на кордоні.

Польща готується до провокацій на своєму кордоні з Білоруссю через заплановані російсько-білоруські військові навчання "Захід-2021".

Про це повідомляє "Польське радіо". 

Заступник міністра національної оборони Марцін Оцєпа сказав, що за російсько-білоруськими військовими маневрами "ZAPAD-21" будуть уважно стежити у польському міністерстві. 

Насправді ми повинні бути готовими до всіх сценаріїв. Але сьогодні найбільш ймовірними є сценарії провокацій на кордоні, позаяк російські війська будуть дуже близько до кордонів Польщі, вони розміщуватимуться на білоруських полігонах та летовищах у безпосередній близькості до тих подій на кордоні, пов’язаних із міграційною активністю, - сказав Оцєпа.

Він також наголосив, що агресія Росії проти України також почалася з військових маневрів на кордоні.

Навчання іноді ставали джерелом військової агресії, – зазначив Оцєпа.

 Зазначимо, що на території Білорусі у вересні пройдуть масштабні спільні російсько-білоруські військові навчання "Захід-2021". Тема навчань – "Застосування угруповань військ в інтересах забезпечення військової безпеки союзної держави".

 643
 
Читайте також
Зеленський назвав загрозою для України об'єднання у "союзну державу" Росії та Білорусі Зеленський назвав загрозою для України об'єднання у "союзну державу" Росії та Білорусі
Президент України Володимир Зеленський вважає, що створення Союзної держави Білорусі та Росії становить небезпеку для України.
Росія провела в окупованому Криму навчання з протиповітряної оборони Росія провела в окупованому Криму навчання з протиповітряної оборони
Російські військовослужбовці здійснили згортання пускових і радіолокаційних установок і здійснили марш в нові позиційні райони в окупованому Криму.
Байден під час зустрічі з Путіним має намір обговорити Україну і Білорусь Байден під час зустрічі з Путіним має намір обговорити Україну і Білорусь
Президент США Джо Байден під час особистої зустрічі з російським лідером Володимиром Путіним планує обговорити питання, які стосуються ситуації в Україні та Білорусі.
Loading...
Load next