"Помолився за Гео Лероса": скандальний "слуга народу" Тищенко після бійки пішов у церкву (відео)

"Помолився за Гео Лероса": скандальний "слуга народу" Тищенко після бійки пішов у церкву (відео)
Депутат від фракції "Слуга народу" Микола Тищенко напав на Гео Лероса під час його виступу за трибуною у Верховній Раді. У своєму виступі екс "слуга народу", а тепер позафракційний депутат Лерос критикував президента Володимира Зеленського та його команду, у цей час до трибуни підбіг Микола Тищенко та почав виштовхувати Лероса з трибуни.

Скандальний депутат від партії "Слуга народу" Микола Тищенко поставив у церкві свічку та помолився за здоров'я свого колеги Гео Лероса, з яким у нього напередодні виник конфлікт. Однак, схоже Тищенко таким своїм вчинком вирішив лише продовжити скандал з позафракційним депутатом Леросом й побажав, щоб "Бог допоміг йому зійти з хибного шляху". Відповідну світлину Тищенко опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Помолився за здоров'я Гео Лероса. Нехай допоможе йому Господь зійти з хибного шляху і віднайти шлях істинний, - написав нардеп у дописі.

Ймовірно Тищенко вирішив таким чином пропіаритись, однак вихваляння релігією та молитвами - не найкращий метод для роздмухування скандалу. Такий спосіб "хайпанути" також і не сподобався і користувачем мережі, які засудили такий вчинок Миколи Тищенка.

Зокрема, у коментарі "Українській правді" Гео Лерос назвав такі дії нардепа назвав богохульством і додав, що Тищенко мав би молитися за тих, "кого убив і покалічив".

Коля Оболонський в базах карного розшуку проходить по двох убивствах, торгівлі героїном, рекеті і крадіжках. Була б у нього хоч крапля совісті, він би ставив свічки за тих, кого вбив і покалічив. Церковною мовою його пост – це богохульство. Він експлуатує церкву для політичних маніпуляцій, але це нікого вже не дивує, - зазначив Лерос.

Окрім того, нардеп "подякував" президенту Володимиру Зеленському за те, що він "привів до влади людей з "новою ментальністю".

Нагадаємо, що учора, 9 вересня, нардеп Микола Тищенко напав і почав тягати по залі свого колегу Гео Лероса на засіданні Верховної Ради. Інцидент потрапив у трансляцію пленарного засідання у четвер.  Лерос виступав з трибуни парламенту стосовно проваленої операції українських спецслужб з затримання "вагнерівців". Політик наголосив, що українцям цікаво знати, "хто з цієї парочки – пан Зеленський чи його секретарша Єрмак – злили цю спецоперацію".

Згодом після бійки обидва депутати пояснили свою позицію та поведінку. Так, Тищенко заявив, що "парламентська трибуна - не місце для наклепу і поширення фейків", а також, що "нікому не дозволить ображати нашого президента і побратимів по парламенту". Сам Лерос вважає, що в його словах не було образ на адресу президента. При цьому Лерос підкреслив, що "готовий абсолютно до всіх дій" у разі якщо регламентний комітет ухвалить відповідне рішення - усунення від роботи у ВР або ж позбавлення мандата.

 268
 
Читайте також
Тищенка можуть виключити з фракції "Слуга народу" після бійки з Леросом (відео) Тищенка можуть виключити з фракції "Слуга народу" після бійки з Леросом (відео)
Не вперше "слуги народу" думають над виключенням скандального Миколи Тищенка з фракції через його витівки у парламенті та поза його межами. Так, наприкінці квітня цього року його ледь не виключили з партії через масштабну вечірку, яку він влаштував на честь дня народження своєї дружини, яка відбулась з порушеннями норм карантину.
Штовханина Тищенка і Лероса у Раді: Регламентний комітет не покарав нардепів за бійку (відео) Штовханина Тищенка і Лероса у Раді: Регламентний комітет не покарав нардепів за бійку (відео)
Інцидент між Тищенком та Леросом трапився, коли виключений зі "Слуги народу" нардеп розповідав про необхідність ТСК відзвітувати про "зірвану спецоперацію щодо вагнерівців".
Бійка у Верховній Раді: на Тищенка подали заяву до ДБР та Офісу генпрокурора (відео) Бійка у Верховній Раді: на Тищенка подали заяву до ДБР та Офісу генпрокурора (відео)
На скандального народного депутата Миколу Тищенка подали заяву до ДБР та Офісу Генпрокурора через штовханину й бійку з Гео Леросом в Раді.
Loading...
Load next