Бійка у Верховній Раді: на Тищенка подали заяву до ДБР та Офісу генпрокурора (відео)

Бійка у Верховній Раді: на Тищенка подали заяву до ДБР та Офісу генпрокурора (відео)
На скандального народного депутата Миколу Тищенка подали заяву до ДБР та Офісу Генпрокурора через штовханину й бійку з Гео Леросом в Раді.

Народний депутат Ярослав Юрчишин звернувся до Держбюро розслідувань і Офісу генпрокурора через дії свого колеги від Слуги народу Миколи Тищенка. Скандальний "слуга народу" напередодні напав на Гео Лероса під час його виступу за трибуною у Верховній Раді. У своєму виступі колишній "слуга народу", а тепер позафракційний депутат Лерос критикував президента Володимира Зеленського та його команду, у цей час до трибуни підбіг Микола Тищенко та почав виштовхувати Лероса з трибуни.

Зокрема, на думку депутата Верховної Ради Ярослава Юрчишина в діях Тищенка вбачаються ознаки двох кримінальних правопорушень, повідомив він на своїй сторінці у Facebook.

На мою думку, в діях Миколи Тищенка вбачаються ознаки кримінальних правопорушень, передбачених частиною другою статті 346 Кримінального кодексу України, – вчинення насильницьких дій у зв’язку із державною діяльністю народного депутата України, та частиною першою статті 351 Кримінального кодексу України – створення штучних перешкод у роботі народного депутата України, - зазначив Юрчишин.

Зауважимо, що санкція першої статті передбачає покарання від чотирьох до семи років позбавлення волі, другої статті - штраф, арешт до шести місяців або обмеження волі до трьох років. 

Також Юрчишин зауважив, що "український парламент є місцем для дискусій та представництва інтересів громадян України, а не для застосування насильства та знущання над парламентськими процедурами".

Тепер Тищенком має зайнятися ДБР. Це за умови, звісно, що пані Генпрокурорка буде справді незалежна, а не покриватиме своїх колишніх однопартійців. Але навіть при її бездіяльності чи протидії - строки за цими статтями достатні, щоб добитися справедливості. Йдуть постійні декларації про незалежність правоохоронних органів від виконавчої влади. Що ж – тепер з’явився шанс це довести, - додав нардеп.

Нагадаємо, що учора, 9 вересня, нардеп Микола Тищенко напав і почав тягати по залі свого колегу Гео Лероса на засіданні Верховної Ради. Інцидент потрапив у трансляцію пленарного засідання у четвер.  Лерос виступав з трибуни парламенту стосовно проваленої операції українських спецслужб з затримання "вагнерівців". Політик наголосив, що українцям цікаво знати, "хто з цієї парочки – пан Зеленський чи його секретарша Єрмак – злили цю спецоперацію".

Згодом після бійки обидва депутати пояснили свою позицію та поведінку. Так, Тищенко заявив, що "парламентська трибуна - не місце для наклепу і поширення фейків", а також, що "нікому не дозволить ображати нашого президента і побратимів по парламенту". Сам Лерос вважає, що в його словах не було образ на адресу президента. При цьому Лерос підкреслив, що "готовий абсолютно до всіх дій" у разі якщо регламентний комітет ухвалить відповідне рішення - усунення від роботи у ВР або ж позбавлення мандата.

 1135
 
Читайте також
"Помолився за Гео Лероса": скандальний "слуга народу" Тищенко після бійки пішов у церкву (відео) "Помолився за Гео Лероса": скандальний "слуга народу" Тищенко після бійки пішов у церкву (відео)
Депутат від фракції "Слуга народу" Микола Тищенко напав на Гео Лероса під час його виступу за трибуною у Верховній Раді. У своєму виступі екс "слуга народу", а тепер позафракційний депутат Лерос критикував президента Володимира Зеленського та його команду, у цей час до трибуни підбіг Микола Тищенко та почав виштовхувати Лероса з трибуни.
Штовханина Тищенка і Лероса у Раді: Регламентний комітет не покарав нардепів за бійку (відео) Штовханина Тищенка і Лероса у Раді: Регламентний комітет не покарав нардепів за бійку (відео)
Інцидент між Тищенком та Леросом трапився, коли виключений зі "Слуги народу" нардеп розповідав про необхідність ТСК відзвітувати про "зірвану спецоперацію щодо вагнерівців".
Тищенка можуть виключити з фракції "Слуга народу" після бійки з Леросом (відео) Тищенка можуть виключити з фракції "Слуга народу" після бійки з Леросом (відео)
Не вперше "слуги народу" думають над виключенням скандального Миколи Тищенка з фракції через його витівки у парламенті та поза його межами. Так, наприкінці квітня цього року його ледь не виключили з партії через масштабну вечірку, яку він влаштував на честь дня народження своєї дружини, яка відбулась з порушеннями норм карантину.
Loading...
Load next