Зеленський: Байден підтримує членство України в НАТО

Зеленський: Байден підтримує членство України в НАТО
Президент США Джо Байден підтримав прагнення України стати членом НАТО, однак додав, що дане рішення не залежить повністю від Сполучених Штатів.

Під час зустрічі президента України Володимира Зеленського і глави Білого дому Джо Байдена у Вашингтоні американський лідер заявив, що Україна повинна бути в Північноатлантичному альянсі.

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю телеканалу CNN.

Він сказав: Я думаю, що ви повинні бути там (в НАТО, – ред.), але це залежить не тільки від мене, – процитував Зеленський слова американського колеги.

Також глава держави озвучив свою відповідь Байдену. За словами Зеленського, обговорення цього питання тривало близько 20-30 хвилин.

Я знаю, пане президенте, однак від вашого рішення шлях до НАТО стане для України коротшим, – сказав президент. 

Крім того, на питання журналіста, чи турбується Зеленський про те, що США залишать Україну без підтримки, президент порадив не порівнювати Україну й Афганістан.

Я не думаю, що ми можемо порівнювати Україну і Афганістан. Україна не так залежна від США, як був Афганістан, – підкреслив глава держави.

Зазначимо, на позачерговому засіданні 8 вересня парламент не підтримав постанову № 5380 про звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо надання Україні двостороннього статусу основного союзника США поза НАТО (MNNA). 

 225
 
Читайте також
У Вашингтоні відбулась зустріч президентів Зеленського та Байдена (відео) У Вашингтоні відбулась зустріч президентів Зеленського та Байдена (відео)
Під час зустрічі 1 вересня президенти обговорили співпрацю в оборонній сфері, "Північний потік-2" та війну на Донбасі.
Єрмак обговорив з Нуланд деталі візиту Зеленського до США Єрмак обговорив з Нуланд деталі візиту Зеленського до США
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів телефонну розмову із заступницею держсекретаря США Вікторією Нуланд під час якої обговорили деталі майбутнього візиту Зеленського до США.
Візит Зеленського до Вашингтона: підписано два документи в енергетичній сфері Візит Зеленського до Вашингтона: підписано два документи в енергетичній сфері
В Україна планують збудувати чотири енергоблоки за американською технологією. Загальна вартість проєкту сягне до 30 мільярдів доларів.
Loading...
Load next