"Я не вважаю себе олігархом", - Рінат Ахметов

Закон про деолігархізацію не лякає Ахметова.
На запитання журналістів НВ щодо закону про деолігархізацію заявив наступне:
Я вже коментував своє ставлення до цього закону: я не вважаю себе олігархом. Я — інвестор, а група СКМ — найбільший платник податків та роботодавець України. І, якщо буде потрібно, я готовий захищати своє ім'я в українських та міжнародних судах.
Також зауважив, що не шукає зустрічі з президентом:
Щодо зустрічей із Президентом, то я на такі зустрічі ніколи не просився й не прошуся. Для мене головне — щоб Україна була успішною, а українці — щасливими. Це набагато важливіше за зустрічі з Президентом.
Чи не применшує свої здобутки Ахметов, коли каже, що "не вважає себе олігархом"?
- Ахметов очолив рейтинг найбагатших людей України – Forbes;
- власник Футбольний клуб "Шахтар";
- Благодійний фонд свого імені;
- холдинг "Медіа Група Україна" (телеканали "Україна" та "Україна 24").
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

За словами Разумкова, в Україні звикли, що політика – це "брудна річ".

Зеленський заявив, що процес деолігархізації тільки почався в Україні. Посадками займаються правоохоронні органи.

Радник очільника ОП пояснив, що глава держави "запропонував інші правила".
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю
Loading...
Load next