"Таке нагнітання може бути елементом чергової гібридної атаки", — Верещук про ймовірне вторгнення Росії

"Таке нагнітання може бути елементом чергової гібридної атаки", — Верещук про ймовірне вторгнення Росії
За словами Верещук, від Заходу треба чекати на суттєву допомогу Україні, жорсткі санкції проти агресора.

Україна має План оборони, нещодавно затверджений РНБО. Збройні сили досвідчені і готові давати відсіч в разі російського вторгнення. Про це віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила в коментарі журналісту Цензор.НЕТ. 

Тут я покладаюсь на думку професіоналів. Наша розвідка та розвідка наших партнерів каже, що наразі загроза з боку Росії значно виросла. Але, в той же час, це не означає, що нас очікує російське вторгнення. Маємо пам’ятати, що Росія восьмий рік нон-стоп веде проти нас гібридну війну. Тому, таке нагнітання, напруження може бути елементом чергової гібридної атаки. Хоча, ми маємо бути готові до будь-якого сценарію, і тоді Росія не наважиться, - прокоментувала вона ймовірність вторгнення Росії на територію України.

Також Верещук розповіла про те, якою буде колективна відповідь Заходу в разі такого вторгнення в державу.

В такому випадку від Заходу треба чекати на дуже суттєву допомогу Україні, дуже жорсткі додаткові санкції проти агресора. І головне: масована військово-технічна допомога, включаючи військову техніку та летальне озброєння, - відповіла віцепрем'єр-міністр.

У нас є План оборони, нещодавно затверджений РНБО. Збройні сили досвідчені й напоготові. Міжнародну підтримку мобілізовано. Треба посилити політичну єдність всередині країни. Сподіваюся на мудрість та згуртованість нашого народу, - заявила Верещук, відповідаючи на питання стосовно того, що робить українська влада, аби бути готовою до агресії РФ. 

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що США хочуть відправити в Україну додаткову зброю та військових радників.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 221
 
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну: розвідка розповіла про можливі сценарії Вторгнення Росії в Україну: розвідка розповіла про можливі сценарії
Українська розвідка прогнозує, що Росія може наважитися на повномасштабне вторгнення в Україну вже у січні-лютому наступного року.
"Ми за мир у регіоні": Ердоган офіційно заявив, що Туреччина готова стати посередником між Україною та Росією "Ми за мир у регіоні": Ердоган офіційно заявив, що Туреччина готова стати посередником між Україною та Росією
За словами турецького лідера, для цього Анкара налагодила контакти і з українською стороною, і з президентом РФ Володимиром Путіним.
У Зеленського відповіли на пропозицію Кремля провести нормандську зустріч на Донбасі У Зеленського відповіли на пропозицію Кремля провести нормандську зустріч на Донбасі
Нормандська зустріч на Донбасі за участю представників так званих Донецької та Луганської "народних республік" може розмити саму ідею переговорів. Представники "ЛДНР" є ще одним обличчям російської сторони.
Loading...
Load next