"Це буде серйозною помилкою Росії" - міністерка закордонних справ Британії про можливий наступ Росії

"Це буде серйозною помилкою Росії" - міністерка закордонних справ Британії про можливий наступ Росії
Переміщення російських військ поблизу України викликало занепокоєння на Заході й побоювання, що Росія може готувати вторгнення.

Міністерка закордонних справ Великої Британії Елізабет Трасс заявила, що Росія зробить «серйозну помилку», якщо нападе на Україну, наголосивши також, що Лондон тісно співпрацює зі своїми союзниками у НАТО, щоб підтримати Україну. Про це повідомляє "ПравдаТУТ News", посилаючись на Reuters.

Переміщення російських військ поблизу України викликало занепокоєння на Заході й побоювання, що Росія може готувати вторгнення.

Росія неодноразово заперечувала, що збирається напасти на Україну, і запевняла, що може розгорнути війська, де забажає, на власній території. Росія також звинуватив Україну та НАТО у нагнітанні напруженості.

Я думаю, що це було б серйозною помилкою з боку Росії, — зазначила Трасс, говорячи про можливе вторгнення російських військ до України. — Ми дуже близькі союзники України, і ми працюємо з партнерами в НАТО, а також безпосередньо з Україною, щоб забезпечити їхню повну підтримку.

Сполучені Штати та НАТО засвідчили свою підтримку Україні способами, які Москва вважає провокаційними, зокрема, маневри військових кораблів цього місяця в Чорному морі та доставлення патрульних катерів США українським ВМС.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що українська розвідка прогнозує, що Росія може наважитися на повномасштабне вторгнення в Україну вже у січні-лютому наступного року.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 130
 
Читайте також
Міноборони Британії опублікувало відео можливих шляхів вторгнення Росії в Україну (відео) Міноборони Британії опублікувало відео можливих шляхів вторгнення Росії в Україну (відео)
А у Сполучених Штатах вважають, що напад на Україну розпочнеться з масштабних провокацій.
путін може спробувати знову вторгнутися на Київ, попри зміну стратегії, — CNN путін може спробувати знову вторгнутися на Київ, попри зміну стратегії, — CNN
Проте, очевидно, що путін збирається розпочати новий жорстокий наступ на Донбасі.
Розвідка США викрила план Росії щодо можливого вторгнення в Україну, - The New York Times Розвідка США викрила план Росії щодо можливого вторгнення в Україну, - The New York Times
Розвідка Сполучених Штатів Америки викрила план Росії сфабрикувати відео, на якому зображено напад українців на російську територію або російськомовних людей на Сході України та використати це як привід для вторгнення.
Loading...
Load next