Ще на рік: Верховна Рада продовжила закон про особливий статус Донбасу

Ще на рік: Верховна Рада продовжила закон про особливий статус Донбасу
Законопроект пропонує у статті 1 закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" цифру "2021" замінити цифрою "2022".

Сьогодні Верховна Рада протягом засідання продовжила дію закону про особливий статус Донбасу на рік. Про це повідомляє 24 канал.

Зазначається, що законопроєкт розглядали за скороченою процедурою.

Результати голосування загалом:

  • за – 317 нардепів;
  • проти – 21;
  • утрималися – 9;
  • не голосували – 23.

Новина доповнюється...

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 178
 
Читайте також
Не підтримала закон про олігархів: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу" Не підтримала закон про олігархів: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"
Раніше Буймістер не голосувала за президентський законопроєкт про деолігархізацію в обох читаннях та не підтримувала відкликання з посади голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.
"На жаль, я не встигаю": Разумков не приїде на виїзне засідання РНБО на Донбасі "На жаль, я не встигаю": Разумков не приїде на виїзне засідання РНБО на Донбасі
Засідання РНБО вперше проведуть не у Києві, а на Донбасі. Зокрема, цього разу спікер Верховної Ради Дмитро Разумков вже не вперше пропустить засідання, проте на це є поважна причина.
Путін заявив, що Україна не хоче повертати собі Донецьк та Луганськ Путін заявив, що Україна не хоче повертати собі Донецьк та Луганськ
Президент Російської Федерацій переконаний, що його країна зробила усе можливе для того, аби повернути Україні окуповані Донецьку та Луганську області.
Loading...
Load next