Шмигаль пропонує зробити дорожню карту з розвитку системи реабілітації (фото)

Шмигаль пропонує зробити дорожню карту з розвитку системи реабілітації (фото)
А також створити розрахунки для створення сучасної інфраструктури з реабілітаційної допомоги, щоб вона стала доступною кожному, хто потребує таку послугу.

Система реабілітації в Україні має стати доступною для кожного громадянина, якому це необхідно. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради щодо реалізації програм з реабілітаційної допомоги у 2022 році. Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на сайт Кабміну.

В Україні існує нагальна потреба в удосконаленні надання послуг з реабілітації громадян. Сьогоднішня застаріла система не враховує сучасних підходів та рекомендацій із запобігання хвороб — вона орієнтується лише на діагноз, а послуги надаються фрагментарно в різних установах.

Наша мета — комплексний підхід до надання всіх видів реабілітаційної допомоги, яка буде доступна кожному українцю, який цього потребує, — підкреслив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

Під час наради члени Уряду повідомили про кроки, які робить кожне Міністерство в напрямку розвитку системи реабілітаційної допомоги.

Фото: Кабмін

Заступниця Керівника Офісу Президента Юлія Соколовська також поінформувала щодо Закону України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я», який підписав Президент 3 грудня 2020 року. Документ запроваджує надання якісної реабілітаційної допомоги безпосередньо в закладах охорони здоров’я із самого початку захворювання або травми. 

В обговоренні взяли участь:

  • Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко,
  • Міністр соціальної політики Марина Лазебна,
  • Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна,
  • заступниця Керівника Офісу Президента Юлія Соколовська,
  • радник — уповноважений Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна
  •  представники міністерств. 
Фото: Кабмін

За підсумками наради Прем’єр-міністр дав завдання всім відомствам розробити дорожню карту з розвитку системи реабілітації та зробити розрахунки для створення сучасної інфраструктури з реабілітаційної допомоги, щоб вона стала доступною кожному, хто потребує таку послугу.

Також Глава Уряду дав завдання Міністерству охорони здоров’я та Міністерству соціальної політики підготувати нормативно-правову базу для впровадження Закону України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я».

Віра Коновал - pravdatutnews.com 

Читайте також
Кабмін затвердив стратегію деокупації Криму Кабмін затвердив стратегію деокупації Криму
Кабінет міністрів на засіданні 29 вересня затвердив Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Ляшко - новий міністр МОЗ: Шмигаль офіційно запропонував Раді нового кандидата Ляшко - новий міністр МОЗ: Шмигаль офіційно запропонував Раді нового кандидата
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вніс подання до Верховної Ради щодо затвердження санітарного лікаря Віктора Ляшка на посаду нового очільника МОЗ, після вчорашнього звільнення Максима Степанова.
Уряд призначив нового головного санітарного лікаря України, ним став Ігор Кузін Уряд призначив нового головного санітарного лікаря України, ним став Ігор Кузін
Кабінет міністрів призначив на посаду заступника міністра охорони здоров'я та головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна.
Loading...
Load next