Хорватія відкличе своїх військових з НАТО, якщо Росія вторгнеться в Україну

Президент Хорватії Зоран Міланович попередив, що його країна відкличе своїх військових з НАТО. Це станеться у випадку вторгнення Росії в Україну.
Президент наголосив, що НАТО нарощує свою присутність. Водночас Хорватія з цим нічого не робитиме. Повідомляє Dnevnik.hr.
Якщо буде ескалація, ми відкличемо всіх, до останнього хорватського солдата. До України це не має ніякого відношення, але в політиці Байдена я бачу непослідовність та небезпечну поведінку,
– заявив Міланович.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Сполучені Штати не оголошуватимуть український повітряний простір безполітною зоною, оскільки це вимагатиме американської військової присутності та фактично зробить США стороною конфлікту, що може створити потенціал для війни між двома ядерними державами.

У Державній думі Росії раптом побачили «розгойдування ситуації» з боку США.

Твіт Зеленського викликав бурхливі обговорення коментаторів.
Рекомендовані

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа
Loading...