Сергій Притула створює свою партію "24 серпня"

Сергій Притула створює свою партію "24 серпня"
Телеведучий та політик Сергій Притула створює свою партію.

У суботу, 5 лютого, проходить зустріч ініціативних груп по збору підписів за створення партії "24 серпня" Сергія Притули. Повідомляє співрозмовники Української правди в оточенні Притули.

На зборах активістів обговорюються організаційні моменти щодо створення та діяльності партії.

Повна назва нової політсили - "Політична партія "24 серпня".

У квітні 2021 року Сергій Притула заявив, що хоче стати новим керівником партії "Голос". Голова партії "Голос" Кіра Рудик відповіла тоді Притулі, що - це важка та системна робота, а не виступи у клубах чи на стадіонах.

Сергій Притула у червні 2021 року заявив про вихід із партії. А на початку січня 2022 року Притула анонсував створення своєї політсили.

Нагадаємо, що "Повномасштабне вторгнення може статися вже в лютому, але не пізніше за березень", - Bild. Німецьке видання Bild оприлюднило плани Росії, за якими вона планує встановити в Києві маріонетковий уряд та приєднати Україну до Союзної держави РФ та Білоруссю.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
"Не відкидаю цього": Притула думає створити нову партію в Україні "Не відкидаю цього": Притула думає створити нову партію в Україні
Сергій Притула, який нещодавно оголосив про свій вихід із складу партії "Голос" натякнув, що не відкидає ідеї створення власної партії.
Партія "Європейська солідарність" заявила про переслідування Партія "Європейська солідарність" заявила про переслідування
Депутати ЄС вважають подібні речі "виключно політичним тиском".
"Вона на етапі формування": Притула заявив про створення власної партії (відео) "Вона на етапі формування": Притула заявив про створення власної партії (відео)
Першочерговим пріоритетом для новоствореної політичної сили буде парламентська кампанія. Так, ймовірно, партія братиме участь у парламентських виборах, які мають пройти восени 2024 року.
Loading...
Load next