"Мали годинну телефонну розмову": Байден терміново поговорив із Зеленським

"Мали годинну телефонну розмову": Байден терміново поговорив із Зеленським
12 лютого президент Зеленський провів переговори з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Президент Володимир Зеленський провів переговори з американським колегою Джо Байденом. Телефонна розмова тривала близько 50 хвилин, передає OBOZREVATEL.

Про це повідомила пресслужба Білого дому. Там зазначили, що американський лідер підтвердив підтримку суверенітету України і заявив про готовність партнерів рішуче відповісти на російську агресію.

Президент Байден ясно дав зрозуміти, що Сполучені Штати разом зі своїми союзниками та партнерами дадуть відповідь швидко і рішуче на будь-яку подальшу російську агресію проти України, — сказано в повідомленні.

Також лідери "погодилися з важливістю продовження дипломатії та стримування у відповідь на нарощування Росією військової сили біля кордонів України".

Мали годинну телефонну розмову з Джо Байденом. Говорили про безпеку, економіку, наявні ризики, санкції та російську агресію. Деталі згодом, — написав у Твіттері президент Зеленський.

Нагадаємо, раніше Джо Байден та Володимир Путін понад годину розмовляли про можливе вторгнення Росії на територію України.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
"Важливі вчинки": Зеленський прокоментував свою заяву щодо слів Байдена про вступ України в НАТО "Важливі вчинки": Зеленський прокоментував свою заяву щодо слів Байдена про вступ України в НАТО
Володимир Зеленський задоволений результатами проведеної телефонної розмови із президентом США Джо Байденом, яка відбулася ввечері 7 червня. Однак, в Офісі президента дещо виправили пресреліз щодо слів Байдена про підтримку євроатлантичної інтеграції України.
Гарна новина: у Зеленського розповіли, о котрій годині сьогодні відбудеться розмова з Байденом Гарна новина: у Зеленського розповіли, о котрій годині сьогодні відбудеться розмова з Байденом
Переговори почнуться після 22:00 за київським часом.
Єрмак обговорив з Нуланд деталі візиту Зеленського до США Єрмак обговорив з Нуланд деталі візиту Зеленського до США
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів телефонну розмову із заступницею держсекретаря США Вікторією Нуланд під час якої обговорили деталі майбутнього візиту Зеленського до США.
Loading...
Load next