Росія планує найбільшу війну в Європі з 1945 року - Борис Джонсон

Росія планує найбільшу війну в Європі з 1945 року - Борис Джонсон
Перед відвідуванням Мюнхенської конференції з безпеки Джонсон заявив, що у Заходу все ще є шанс уникнути кровопролиття і війни, але для цього буде потрібна переважна демонстрація єдності і солідарності.

Росія планує розв'язати найбільшу війну в Європі з 1945 року, сказав прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон на полях Мюнхенської конференції в інтерв'ю BBC, повна версія якого буде оприлюднена пізніше в неділю. Повідомляє УНН.

Є всі ознаки того, що план в деякому сенсі вже почався, - зазначив прем'єр.

За словами Джонсона, розвідка передбачає, що Росія має намір почати вторгнення, яке оточить столицю України Київ.

Він також вказав, що Велика Британія введе ще більш далекосяжні санкції проти Росії, ніж передбачалося раніше. Джонсон сказав, що Велика Британія і США зупинять російські компанії, які "торгують у фунтах і доларах" - крок, який, за його словами "дуже сильно вдарить" своїми наслідками.

На питання, чи вважається все ще неминучим російське вторгнення, прем'єр сказав: "Боюся, що саме на це вказують докази, їх вже не виправити".

Справа в тому, що за всіма ознаками, план вже в якомусь сенсі почався, - зазначив він.

Прем'єр-міністр сказав, що президент США Джо Байден повідомив західним лідерам, що розвідка передбачає, що російські війська планують не просто увійти в Україну зі Сходу, через Донбас, а й з Білорусі та околиць Києва.

Я боюся, що план, який ми бачимо, призначений для чогось, що може стати дійсно найбільшою війною в Європі з 1945 року тільки з точки зору масштабу, — додав прем'єр.

Нагадаємо, що в Україну прибув літак зі зброєю від Канади. Країна розглядає можливість відправки додаткових сил до Східної Європи на тлі загрози вторгнення РФ в Україну.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

Читайте також
Ердоган заявив, що приїде до України у лютому: мета візиту Ердоган заявив, що приїде до України у лютому: мета візиту
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган повідомив, що планує відвідати Україну у лютому. Однією з цілей візиту стане врегулювання конфлікту між Росією та Україною.
Байден різко відповів на вимоги Росії: не приймаю нічиїх "червоних ліній" Байден різко відповів на вимоги Росії: не приймаю нічиїх "червоних ліній"
Володимир Путін, коментуючи інформацію про підготовку Росії до повномасштабного наступу на Україну, сказав, що "червоною лінією" для Росії буде створення загроз для її безпеки, посилаючись на військові навчання НАТО й України в Чорному морі.
"Будемо захищати себе": Размумков відвідав район проведення Операції об’єднаних сил "Будемо захищати себе": Размумков відвідав район проведення Операції об’єднаних сил
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков ознайомився з поточною безпековою та оперативною ситуацією в районі Операції об’єднаних сил в рамках поїздки до району проведення ООС.
Loading...
Load next