Канада вводить один із найсильніших пакетів санкцій проти Росії

Канада відреагувала на російське вторгнення до України 24 лютого.
Міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі заявила, що напад не буде безкарним для Росії. Повідомляє Мелані Жолі у своєму Twitter.
Жолі наголосила, що винною у війні є Росія. Вона запевнила, що Канада має один із найсильніших пакетів санкцій, які сьогодні вводять проти агресора.
Разом з нашими союзниками ми завдаємо серйозних збитків російському режиму та російській економіці, – написала очільниця МЗС Канади.
За словами Жолі, Канада введе санкції проти усіх великих російських банків, олігархів, які підтримують російський окупаційний режим. Крім цього, постраждають ключові російські міністри.
Ми також заблокуємо експорт до Росії, на який потрібні дозволи, – додала міністерка.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Після прочитання деяких частин статті президента РФ, Зеленський зазначив, що може тільки позаздрити Путіну, оскільки особисто він немає скільки вільного часу.

Після загибелі чотирьох українських військових під Шумами, президент України Володимир Зеленський намагався поговорити з Путіним. Однак, той відмовився, бо ніби то нема про, що говорити.

Напередодні Зеленський говорив з президентом США Джо Байденом.
Рекомендовані

На Андріївському узвозі у столиці України демонтували пам’ятник російському та радянському письменнику Михайлу Булгакову.

Єврокомісія підтвердила: українці, які вже мають тимчасовий захист у ЄС, не втратять його.

Єдина вправа, що не потребує додаткових витрат, але гарантовано допомагає схуднути — це звичайна ходьба.
Loading...
Load next