"Зброя, зброя і зброя": Кулеба зустрівся з генсеком НАТО

"Зброя, зброя і зброя": Кулеба зустрівся з генсеком НАТО

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав країни-члени НАТО надати нашій країні все необхідне озброєння для перемоги над загарбницькою армією путіна. Про це Кулеба сказав на спільному брифінгу з генесеком НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі в рамках засідання глав МЗС країн-членів Альянсу, передає УНІАН.

Я прибув до Брюсселя для участі в міністерській зустрічі НАТО і проведення двосторонніх зустрічей з союзниками. Мій порядок денний дуже простий. У ньому всього три пункти: це зброя, зброя і зброя, — сказав Кулеба.

Міністр також наголосив: "Ми впевнені, що найкращий спосіб допомогти Україні зараз – це надати все необхідне, щоб стримати путіна і завдати поразки російській армії на території України для того, щоб війна не поширилася далі".

Кулеба додав, що в останні тижні українська армія і народ продемонстрували, що знають, як воювати та перемагати, але без стійких і достатніх поставок всіх видів озброєнь, які Україна просить, ці перемоги будуть супроводжуватися величезними жертвами.

Чим більше озброєнь ми будемо отримувати та чим швидше вони прибудуть в Україну, тим більше людських життів буде збережено, тим більше міст і сіл не будуть зруйновані, і більше не буде Буч. Це моє повідомлення для союзників, воно дуже просте. І я закликаю всіх союзників відсунути в сторону всі сумніви, небажання і забезпечити Україну всім, чого вона потребує, і як би дивно не звучало, але сьогодні зброя служить цілям миру, — зауважив міністр.

Нагадаємо, раніше представники ПАРЄ вперше відвідали Україну від початку війни.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Якщо Росія наважиться на повномасштабну військову операцію проти України, то будуть наслідки, — Кулеба Якщо Росія наважиться на повномасштабну військову операцію проти України, то будуть наслідки, — Кулеба
Франція та Німеччина обіцяють демотивувати Російську Федерацію від повномасштабної війни проти України.
Для стримування Росії: німецький чиновник заблокував передавання Україні придбаної через НАТО антидронової зброї Для стримування Росії: німецький чиновник заблокував передавання Україні придбаної через НАТО антидронової зброї
Українське посольство хоче переконати німців, що ця зброя не для провокацій, а для стримування агресії й порятунку життя.
Loading...
Load next