"Катастрофічний ідіотизм": рф звинуватила США в намірах влаштувати "голодомор" в Україні

"Катастрофічний ідіотизм": рф звинуватила США в намірах влаштувати "голодомор" в Україні

Речник Держдуми рф В'ячеслав Володін стверджує, що США нібито хочуть влаштувати в Україні "голодомор", а тому й шукають шляхи вивезення зерна (яке зараз крадуть окупанти). На це в офісі президента Володимира Зеленського заявили, що вражені інтелектом російського психіатричного батальйону.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

У Вашингтоні не вірять у перемогу Києва. Думають, як швидше повернути гроші, влаштовуючи в Україні голодомор, - вагомо так, із пафосним придихом написав суб'єкт. Йдеться про намір України продавати надлишки зерна на глобальному ринку. Що об'єктивно, правильно й відповідально. Україна ж - не Росія, - зазначив Подоляк.

З іронією він заявив, що "безумовно, після 77 днів війни світ просто впевнений у перемозі РФ".

Це ж так очевидно, правда? Усі із захопленням у прямому ефірі спостерігають, як "друга армія світу" та її іконостасні генерали активно борються за невелику свиноферму в одному із сіл Харківської області та незабаром візьмуть її. Або не візьмуть. Або "високоточну" ракету запустять від злості, - пише Подоляк.

За його словами, гасло Володіна: "Капостити - то всім, воювати - то з цивільними".

Безумовно, це Україна та світ, а не російські крилаті ракети 77 днів руйнують нашу інфраструктуру, включно з портами, пунктами перевалки, елеваторами, складами, щоб хоч якось насолити світу непостачанням зерна, - знову іронічно додає Подоляк.

Радник президента звернув увагу: виходить, за словами Володіна, весь світ інтенсивно "закредитовує" Україну безвідсотковими грошима, об'ємною гуманітарною допомогою, щоб створити тут проблеми.

А як інакше? У росіян зараз у тренді "негативне зростання", "війна - це мир" і особливо яскраве попівсько-кирилівське "ми ніколи ні на кого не нападали". І так, Росію настільки зараз "люблять" у світі, що в БДСМ-форматі швидко розривають з нею геть усі контракти...

Російський психіатричний батальйон просто вражає своїм інтелектом, "адекватністю", різнобічною схильністю до вербальних збочень та вишуканою пристрастю до катастрофічного ідіотизму. А також незнищенним бажанням усе це публічно демонструвати. Особливо вражає парочка "адекватів" Володін/Медведєв. Утім, підручники з психіатрії давно потребували апдейту новими яскравими прикладами, - резюмував Подоляк.

Нагадаємо, раніше Подоляк заявив, що будь-які заяви росії про "референдуми, народні республіки" абсолютно нікчемні.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 161
 
Loading...
Load next