"Це принципова позиція керівництва держави": Арестович назвав умову закінчення війни з росією

"Це принципова позиція керівництва держави": Арестович назвав умову закінчення війни з росією

Радник голови ОП Олексій Арестович заявив, що наразі не повинно йти мови про примирення України та РФ. Під час ефіру на 24 каналі  він заявив, що єдине, на що погодиться наша сторона - капітуляція Росії, виведення її військ з усієї території нашої держави та компенсації. 

Це принципова позиція керівництва держави, - заявив Арестович, додавши, що йдеться не лише про президента, але й дипломатів та міжнародних партнерів, зокрема США та Британії. 

Він запевнив, що не може бути й мови про компроміс з агресором та анексію РФ частини нашої території для "умиротворення". 

У мрійників в Європі є час, щоб уявити, як все неоднозначно, але нічого з цього не буде, крім військової поразки Росії та викиду з України всіх ворожих солдатів, - додав Арестович.

Він вважає, що є країни, які прагнуть створити новий мінський формат,  аби бойові дії припинилися за будь-яку ціну. 

Ніякого варіанту, де ми дозволяємо росіянам залишитися тут, не буде. Окремі країни можуть спробувати домовлятися, але бачимо, які різнобічні процеси йдуть в Європі. Вони часом будуть коливатися, тому що це європейська школа політики, - розповів Арестович, додавши, що між РФ, Францією і Німеччиною може вестися певна гра на тристоронньому рівні. - Це дивна позиція. 

Нагадаємо, раніше Зеленський розповів про переговори з Росією.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 314
 
Читайте також
"Більше схоже на Каїна та Авеля", - Зеленський прокоментував статтю Путіна (відео) "Більше схоже на Каїна та Авеля", - Зеленський прокоментував статтю Путіна (відео)
Після прочитання деяких частин статті президента РФ, Зеленський зазначив, що може тільки позаздрити Путіну, оскільки особисто він немає скільки вільного часу.
Пентагон стежить за ситуацією на кордоні РФ та України - речник Пентагон стежить за ситуацією на кордоні РФ та України - речник
Пентагон уважно стежить за ситуацією на тлі повідомлень про нове скупчення російських військ на кордоні з Україною.
Loading...
Load next